reklamı kapat

POPÜLER

thanos

Avengers Infinity War’da bambaşka bir Thanos görebilirdik

Avengers Infinity War’un vizyona girmesinden aylar sonra filme dair konsept çalışmaları ortaya çıkıyor. Yeni görsellerden anlıyoruz ki Thanos çok farklı görünebilirdi.

Alternatif Thanos tasarımları

Son birkaç gündür Avengers Infinity War öncesinde yapılan çalışmaların bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Marvel hayranlarıyla paylaşılan bu görsellerde Thor ve Captain America için alternatif tarzlar üzerinde çalışıldığı ortaya çıkmıştı. Hatta Thor’un teknolojik bir silahla karşımıza çıkabileceğini öğrenmiştik ve çok şaşırmıştık. Avengers Infinity War’a özel hazırlanan kitapla birlikte Thanos için de pek çok alternatifin değerlendirme altına alındığını anlıyoruz. Açıkçası bunlardan biri kullanılmadığı için mutlu olmamak mümkün değil.

Dört sayfalık görseller sayesinde anlıyoruz ki Avengers Infinity War’da zırhıyla boy gösteren Thanos çok daha farklı görünebilirdi. Gözler önüne serilen konsept tasarımlarında Thanos’un üstsüz olduğu tasarımlar göze çarpıyor. Bunun yanı sıra kostümlerden bazıları Thor‘un kıyafetlerini andırıyor. Geri kalanlar ise Thanos’un ne kadar ürkütücü bir karakter olduğunu gözler önüne sermek konusunda başarısız oluyor. Onu daha ilahi bir karakter gibi gösteriyor. Bu konsept tasarımları gördükten sonra anlıyoruz ki filmde gördüğümüz versiyon hepsinden çok daha uygun.

Thanos’un Avengers Infinity War‘da nasıl görüneceğine karar verme sürecinde hazırlanan konsept tasarımları haberimizin içinde bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları