reklamı kapat

POPÜLER

Thanos

Genç Thanos ile tanışmamızı sağlayan Avengers Endgame konsepti

Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’in ardından Marvel Sinematik Evreni’nin en iyi kötüsü olan Thanos gençken nasıl görünüyordu sorusu yanıt buldu.

Çizgi romanlarda yakından tanıdığımız Thanos’un Marvel Sinematik Evreni‘ne gelişi uzun sürdü. Onu birkaç defa film sonu sahnelerde görme fırsatı elde etsek de, asıl tanışmamız Avengers Infinity War ile gerçekleşti. Bu sayede Thanos’un ağzından kendi geçmişini, Titan’da yaşananları dinleme fırsatımız oldu. Fakat onun genç halini görmemiz hiçbir zaman mümkün olmadı. Hikayede buna uygun bir noktada olmadı. Buna rağmen Marvel stüdyolarının genç Thanos’un ve ailesinin üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Hazırlanan konsept tasarımı Twitter üzerinden izleyicilerle paylaşıldı.

thanos

Thanos ve ailesi

Marveltalk isimli Twitter hesabının paylaştığı konsept tasarımında genç Thanos’un yanı sıra aile üyeleri yer alıyor. Annesi, babası ve kardeşi ondan farklı görünüyor. Bunun nedenini aslında biliyoruz. Ailesi Eternals ırkından. Celestial ırkının insanlar üzerinde yaptığı deneyler sonucunda Eternals ırkı ortaya çıkıyor. Fakat bu ırkta deforme olan çocuklar da çıkıyor. Bunlara Deviant deniyor ve  Thanos da bir Deviant. Bu sebeple deli titan ailesinin diğer üyelerinden farklı görünüyor. Deviantların daha savaşa ve şiddete yatkın olduğu, Eternalların ise insanlara benzediği ifade ediliyor. Bu da Thanos’un son gördüğümüz haline nasıl dönüştüğünü ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan konsept tasarımla birlikte Thanos ve ailesinin The Eternals‘ta karşımıza çıkabileceği ifade ediliyor. Fakat henüz bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi