reklamı kapat

POPÜLER

thor

Chris Hemsworth’ün Guardians of the Galaxy’de Thor yorumu

Son olarak Avengers Endgame‘de izlediğimiz Chris Hemsworth’ün adı Guardians of the Galaxy 3 ile anılıyor. Peki oyuncu Thor karakterinin öyle bir maceraya atılmasını istiyor mu?

Aslına bakarsanız geçtiğimiz senelerde Chris Hemsworth, Thor’dan uzaklaşmaya sıcak bakıyor gibi görünüyordu. Karakterin kendini tekrar ediyor olması can sıkıcı bir hal almıştı. Fakat Ragnarok ile birlikte bu gidişat değişti. Chris Hemsworth de Thor’la yola devam etmeye sıcak bakar oldu. Hatta son açıklamalarında Marvel Sinematik Evreni’ndeki macerasına devam etmek istediğini defalarca dile getirdi. Fakat Marvel‘ın onun hakkında böyle bir planı var mı, henüz bilmiyoruz.

Chris Hemsworth’ten Thor yanıtı

Avengers Endgame filminin finalinde Thor’un Guardians of the Galaxy ekibiyle birlikte dünyadan ayrılmayı tercih ettiğini gördük. Hatta Star-Lord ile arasında gerçek lider kim atışması bile yaşandı. Bu sahne sebebiyle herkes onu Guardians of the Galaxy 3’te görebileceğimizi düşünüyor. Hatta çizgi romanlarda benzer bir konsept olan Asgardians of the Galaxy’i görüyoruz. Görünen o ki Chris Hemsworth de bu fikre sıcak bakıyor.

“O ekiple çalışmayı isterim. Asgardians of the Galaxy, kesinlikle şahane bir fikir. Bu soruyla birlikte bir sonraki işimi bulmama yardımcı olmuş olabilirsiniz! Teşekkür ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz Marvel stüdyoları da Thor ile Asgardians of the Galaxy fikrine Chris Hemsworth kadar sıcak bakıyordur. Elbette bu konuda çok etkisi olacak isimlerden biri de James Gunn olacak. Onun alacağı kararları merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi