reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Star Wars

Thor yıldızı Chris Hemsworth’ün Star Wars isteği

Thor karakteriyle özdeşleşen Chris Hemsworth‘ün pek çok ünlü isim gibi Star Wars dünyasına dahil olmaya çok istekli olduğu ortaya çıktı. Oyuncu bu konuyla ilgili içten bir açıklamaya imza attı.

Marvel Sinematik Evreni‘nden önce Star Wars’un olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dünyanın dört bir yanında büyük bir hayran kitlesi olan bu seri günümüzde hala devam ediyor. Aralık ayında ana serinin son halkası olan The Rise of Skywalker filmini seyredeceğiz. Ana seri son buluyor fakat Star Wars evreninde farklı maceralar seyretmeye devam edeceğiz. Şimdiye kadar Lucasfilm tarafından duyurulan pek çok film ve dizi projesi bulunuyor. Tüm bu farklı yapımlarda hangi oyuncuların rol alacağı ise henüz belli değil. Fakat Thor olarak tanıyıp sevdiğimiz Chris Hemsworth kendisine teklif gelirse Star Wars’un dünyasına katılma fırsatını kaçırmayacağını açıkladı.

Chris Hemsworth ve Star Wars

“Kesinlikle bu dünyaya dahil olmak isterim. Star Wars’a katılmak istemeyecek insan sayısının çok az olduğunu düşünüyorum. Star Wars’la birlikte büyüdüm diyebilirim. Bu yüzden oyuncu olarak elde edeceğim tecrübenin yanında bir hayran olarak o sette olmak büyük bir fırsat. Bu hem sinemanın hem de oyunculuk kariyerine sahip olmanın eğlenceli yanlarından biri.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Chris Hemsworth’ün Star Wars dünyasında nasıl bir karakterle karşımıza çıkabileceğini bilemiyoruz. Sith mi, Jedi mi, yoksa bambaşka bir karakter mi? Sizce ona nasıl bir karakter yakışır?

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi