reklamı kapat

POPÜLER

Chris Hemsworth Hulk Hogan

Thor’un yıldızı Chris Hemsworth Hulk Hogan oluyor!

Avengers filmlerinde Thor karakteriyle boy gösteren Chris Hemsworth’ün yakında Netflix’in yeni projesinde Hulk Hogan ‘a hayat vereceği ortaya çıktı.

İnternet üzerinden hizmet veren Netflix son yıllarda orijinal yapımlarıyla adından söz ettiriyor. Dizi, film ve belgeselleri fazlasıyla konuşulan platform yakında biyografik bir film projesiyle karşımıza çıkacak. Hedefteki isim ise ünlü güreşçi Hulk Hogan olacak. Gerçek adı Terry Gene Bollea olan güreşçi popülerliğiyle 80’lere damgasını vuran isimler arasında yer alıyor. Şimdilerde emekli olan Hulk Logan oyunculuk, müzisyenlik gibi işlerle de uğraşıyor. Son yıllarda da adının karıştırdığı skandallarla gündeme geliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Netflix yakında Hulk Hogan’ın hayat hikayesini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu filmin yönetmenliğini son zamanlarda Joker ile adından söz ettiren Todd Phillips üstlenecek. Hikayenin asıl kahramanı olan Hulk Hogan’ı ise son yılların yükselen isimlerinden Chris Hemsworth canlandıracak. Hemsworth aynı zamanda Bradley Cooper gibi isimlerle birlikte projenin yapımcıları arasında yer alacak.

Böylece Chris Hemsworth’ün Marvel dünyası dışında Avengers Endgame sonrası ilk projesi de netlik kazanmış oldu. Asıl merak edilen ise Hemsworth’ün Hulk Hogan olarak nasıl görüneceği…

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı