reklamı kapat

POPÜLER

Thor Ragnarok

Hulk’ın yıldızı Mark Ruffalo’nun Thor Ragnarok endişesi

Uzun zamandır Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo’nun Thor Ragnarok filmi öncesinde fazlasıyla endişeli olduğu Chris Hemsworth’ün açıklamasıyla ortaya çıktı.

Taika Waititi‘nin yönettiği Thor Ragnarok’un önceki Marvel filmlerinden farklı bir havaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Chris Hemsworth‘ün hayat verdiği Thor’u radikal şekilde değiştiren bu hikaye kahramanımızı daha enteresan bir hale getirdi. Filmin önemli kahramanlarından biri de Mark Ruffalo‘nun canlandırdığı Hulk’tı. Hatta iki karakterin Avengers filmleri haricinde birlikte çalışması memnuniyetle karşılanmıştı. Ancak filmin farklı tonunun ve karakterlerdeki değişimin Mark Ruffalo’yu endişelendirdiği ortaya çıktı.

Thor Ragnarok öncesi yaşanan endişe

Chris Hemsworth geçtiğimiz günlerde Chicago’da gerçekleştirilen Ace Comic-Con‘a katıldı. Ragnarok filmi öncesinde rol arkadaşlarının yaşadığı endişeyi şöyle ifade etti: “Filmin öncesinde Mark Ruffalo’nun bana baktığını ve ‘Bu filmi mahvediyor olabilir miyiz? Canlandırdığımız karakterleri yıkıyor olablir miyiz?’ diye sorduğunu hatırlıyorum. Onun bu sözleri Tessa Thompson’ı da endişendirmişti. ‘Nasıl bir işin parçası oldum? Ne yapıyorum ben?’ diye sorgulamaya başlamıştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu endişelerin boşa olduğu Thor Ragnarok ‘un vizyona girmesiyle ortaya çıktı. Taika Waititi’nin yönettiği film Marvel hayranları tarafından çok beğenildi. Thor karakterinin inanılmaz bir gelişim yaşamasına ve daha güçlü bir hal almasına vesile oldu. Bunu yaparken de daha fazla komediye yer vermeyi başardı. Hulk açısından da büyük değişimin başlangıcı oldu diyebiliriz. Bu sayede Avengers Endgame’de farklı bir Bruce Banner gördük.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı