reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok tanıtımıyla yeni bir ekibin doğuşunu müjdeliyor [Video]

Uzun süredir beyaz perdeden uzak kalan Thor sonunda geri dönmeye hazırlanıyor. Kıyameti ayağımıza getirecek olan Thor: Ragnarok‘un vizyon tarihi giderek yaklaşıyor. Filmden paylaşılan yeni tanıtım ise Ragnarok’ta bir araya gelen yeni bir ekibi müjdeliyor.

Sinemaya aktarılan üçüncü Thor filminin yönetmenliğini son zamanların başarılı yönetmenlerinden Taika Waititi üstleniyor. Alıştığımızdan daha neşeli bir havası olan Thor: Ragnarok, meşhur çekici Mjölnir paramparça olmasıyla başlıyor. Kendisi evrenin öteki ucunda hapsedilmiş olarak bulan Thor‘un bir an önce Asgard’a geri dönmesi gerekiyor. Ölüm Tanrıçası olarak bilinen Hela‘nın açtığı savaşta mücadeleye hazırlanırken, esir düşmesi işleri daha da zorlaştırıyor. Tutsaklıktan kurtulmak ve Asgard‘ı korumak için ise güvenilir birilerinin yardımına ihtiyaç duyuyor. Ona Bruce Banner / Hulk, Loki ve Valkyrie eşlik ediyor. Paylaşılan yeni tanıtımda bu ekibi Revengers (İntikamcılar) olarak adlandırdıklarını fakat bu isimden kısa bir süre içinde vazgeçildiğini görüyoruz.

Tahmin edebileceğiniz üzere başrolü bir kez daha Chris Hemsworth‘ün üstlendiğini görüyoruz. Ona eşlik eden oyuncu kadrosu ise oldukça kalabalık: Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch.

Nasıl bir film olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz Thor: Ragnarok, Türkiye’de beklediğimizden biraz daha erken vizyona girecek. Kahramanımızın maceralarını 27 Ekim‘den itibaren seyredebileceğiz. Film için paylaşılan yeni tanıtımı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR