reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Marvel’ın Thor Love and Thunder filmine beklenmedik takviye

Marvel stüdyolarının sürpriz gelişmelerle birlikte duyurduğu Thor Love and Thunder filminin oyuncu kadrosu netlik kazanıyor. Ragnarok filminden sevilen bir ismin daha dördüncü film için geri dönmeye hazırlandığı ortaya çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Marvel stüdyoları San Diego Comic Con’da Thor 4’ün yolda olduğunu duyurdu. Büyük merakla beklenen filmin tam adı Love and Thunder olarak açıkladı. Yönetmen koltuğunda Ragnarok’un da kamera arkasına geçen Taika Waititi oturacak. Oyuncu kadrosunda ise Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman gibi isimleri göreceğiz. Özellikle Natalie Portman’nın MCU’ya dönüşü büyük ses getirdi. Çünkü onun kadın Thor ya da Marvel’ın tabiriyle Kudretli Thor olarak karşımıza çıkacağı açıklandı. Bunun nasıl mümkün olacağını ise henüz bilmiyoruz. İşin içine paralel evrenlerin girmesi oldukça yüksek bir olasılık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Love and Thunder kadrosu netleşiyor

Özellikle Jane Foster’ın Thor olarak karşımıza çıkmacak olmasıyla merkalandıran dördüncü filmin oyuncu kadrosunda bir ismin daha yer alacağı kesinlik kazandı. Jeff Goldblum, Marvel Sinematik Evreni macerasının bitmediğini kendi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Thor Ragnarok filminde Grandmaster karakteriyle boy gösteren oyuncu tatlı bir paylaşımda bulundu. “Thor Love and Thunder, 2021, Teşekkürler Taika Waititi” sözlerine yer verdiği paylaşımda filmin logosunu paylaştı. Fakat logoda ufak bir eklenti gözlerden kaçmadı. Bu eklenti “Grandmaster’ı da unutmuyoruz” yazısı oldu. Böylece kadroda onun da yer aldığı netlik kazandı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı