reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Captain Marvel’dan Iron Man’e Game of Thrones spoilerı

Game of Thrones çoktan ekranlara veda etmiş olsa da, dizinin popüler kültür üzerindeki etkisi devam ediyor. Bunun en son örneğini ise Marvel çizgi romanlarında Captain Marvel ve Iron Man arasında gördük.

Game of Thrones’un ekrana geldiği dönemde spoiler kavgalarının ardı arkası kesilmiyordu. Dizinin sekizinci sezon finalinin yayınlanmasıyla sosyal medyadaki spoiler mayın tarlası dönemi son buldu. Fakat bu herkesin diziyi bitirdiği anlamına gelmiyor. Üstelik diziyi henüz bitiremeyenlerden biri de Iron Man gibi görünüyor. Bu enteresan detay Marvel’ın Tony Stark: Iron Man serisinin 14. sayısında gündeme geldi.

Game of Thrones finalini izlemeyen Iron Man

Captain Marvel ve Iron Man’in hikaye akışı içinde görevi tamamlamak için genel kontrol merkezindeki ağı devre dışı bırakması gerekiyordu. Tony Stark, Carol Danvers’a işlemi nasıl tamamlayacağını anlatırken “Vampir kazıklar gibi” tabirini kullandı. Bunun üzerine Carol Danvers “Anladım. Game of Thrones’ta Arya’nın Gece Kralı’nı toza dönüştürdüğü gibi” diye yanıt verdi. Bu sahnenin üzücü olan yanı Iron Man’in Game of Thrones’un final sezonunu henüz izlememiş olmasıydı. Tony Stark buna “Hayır! Ben daha oraları seyretmemiştim!” diyerek tepki gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones ‘u izleyenler bilir, karanlık oluşundan şikayet edilen The Long Night isimli bölümde Gece Kralı’nı alt eden Arya Stark oluyordu. Final sezonunu izlemeyen biri için bu gerçekten büyük bir spoiler. Bu sebeple Tony Stark’ın acısını paylaşıyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı