reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Robert Downey Jr’ın Avengers Endgame sonrası Marvel isteği

Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr, Avengers Endgame ile Marvel dünyasına veda etti. Buna rağmen oyuncunun önemli bir Marvel Sinematik Evreni isteği bulunuyor.

Bildiğiniz gibi Tony Stark, Avengers Endgame‘in en önemli karakteriydi. Zaman yolculuğu onun sayesinde mümkün oldu. Sonsuzluk taşları bu sayede toplantı ve 2014 senesinden gelen Thanos‘a karşı verilen mücadele onun fedakarlığı sayesinde kazanıldı. Duygusal bir şekilde hayata gözlerini yuman kahramanımız geride büyük bir miras bıraktı. Örneğin Spider-Man onun yolundan ilerleyerek kahramanlık için yeni bir motivasyon bulacak. Böylece ölmüş olsa da, Marvel Sinematik Evreni’ndeki etkisi devam edecek.

Avengers Endgame sonrası Marvel talebi

Asıl merak edilen detay Iron Man’in varisinin kim olacağı. Captain America geçmişte kalıp yaşlanmayı tercih etti. Günümüzde Sam Wilson ile buluştu ve kalkanını ona devretti. Böylece artık yeni bir Captain America göreceğiz. Iron Man için ise üç ihtimal bulunuyor. Ya Örümcek Adam ya da kızı Morgan Stark onun varisi olacak. Bir de Marvel çizgi romanlarında gördüğümüz Iron Heart beyaz perdeye taşınabilir. Robert Downey Jr’ın oyu Iron Heart’tan yana görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tecrübeli oyuncunun bu isteği Iron Heart çizgi romanlarının yazarı Eve Ewing‘in paylaşımıyla ortaya çıktı. Renaissance galada Robert Downey Jr ile bir araya gelen Eve Ewing şu sözleri paylaştı: “Downey bir oda dolusu insana Iron Heart, Marvel Sinematik Evreni’nde olmalı dedi.” Bakalım ikilinin bu isteği yakın gelecekte gerçek olacak mı?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı