reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Iron Man Avengers dünyasına nasıl geri dönebilir?

Avengers Endgame filminde hayata gözlerini yuman Iron Man karakterinin Marvel Sinematik Evreni‘ne geri dönmesi mümkün mü? Hayranların aklına gelen bir ihtimal bulunuyor.

Advertisement

Avengers Endgame’de Iron Man‘in rolü çok büyüktü. Hem zaman yolculuğunu en ideal şekliyle keşfetti hem de finalde sonsuzluk taşlarını kullanarak Thanos ve ordusunu gerçeklikten sildi. Mücadele onun kendi hayatını feda etmesi sayesinde kazanıldı. Böylece sadece dünya değil, Thanos‘un gazabını çeken tüm evren kurtulmuş oldu. Fakat bu fedakarlığının ardından Marvel Sinematik Evreni’nde Iron Man’in günleri son bulmuş oldu. Robert Downey Jr‘a mecburen veda etmek zorunda kaldık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man nasıl geri döner?

Marvel hayranları ise Iron Man’i geri döndürmenin bir yolu olduğunu düşünüyor. Üstelik bunun için Avengers Endgame finalindeki ölümün geri alınmasına gerek yok. Tony Stark’ın bir dahi olduğunu göz önünde bulundurursak, onun benliğini bilgisayara aktarmış olma ihtimalini göz ardı etmemek gerekiyor. Bu durumda Tony Stark bir yapay zeka olarak karşımıza çıkabilir. Fiziksel olarak aramızda olmasa da, bilincinin hayatta kalmaya devam etmesi kahramanlarımızın gelecekteki zorlu mücadelelerinde onlara yardımcı olabilir. Bu durumda Iron Man artık ana kahraman olmaktan çıkıp, bir akıl hocası halini almış olacak. Fakat Marvel Sinematik Evreni’ndeki macerası da bir şekilde devam etmiş olacak.

Açıkçası bu gerçekten mümkün olur mu, bilmiyoruz. Fakat Marvel stüdyolarının böyle bir tercih yapması büyük Iron Man hayranlarını fazlasıyla mutlu edecektir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı