reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Robert Downey Jr. Iron Man olarak geri döner mi?

Uzun yıllar Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr. geri dönmeyi düşünür mü? Tecrübeli oyuncu bu soruya oldukça net bir yanıt verdi.

Advertisement

Artık bilmeyen kalmadı, Avengers Endgame‘in finaliyle birlikte Iron Man’in ölümüne şahit olduk. Bu veda Marvel izleyicilerini oldukça derinden etkiledi. Şimdiye kadar sevdikleri karakterlerin ölüp geri dönmesine şahit olan hayranlar Tony Stark’ın da bir şekilde geri dönebileceğini umuyor. Fakat Robert Downey Jr. geri dönme konusunda çok istekli değil.

Iron Man kolay kolay dönmeyecek

“Benim için yeniden başlamak ihtimaller arasında yer alıyor. Karakterimle yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyorum. Geri dönebilmem için çok ilgi uyandıran bir olaylar zinciri olması gerekir. Bu sayede geri dönüşüm bariz bir şekilde ortaya çıkar. Ancak öte yandan artık farklı işler yapmak istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tecrübeli oyuncu karakterinin geldiği noktanın ardından kendisinin psikolojik olarak bulunduğu yeri de açıkladı. Ekiple bir araya gelip güzel bir vedalaşma yaşadıklarını ve bu dönemi rahatlıkla geride bırakmaya hazır olduğunu ifade etti.

“Bence Iron Man ‘in hikayesini mükemmel bir zamanlamayla sonlandırdık. Geçtiğimiz günlerde Marvel’dan bir grup arkadaşla akşam yemeğine çıktık. Bu da benim MCU’yu geride bırakmam için önemli bir aşama oldu. Çünkü film vizyona girdiğinde her şey inanılmazdı. Elbette o dönemde tüm ekiple bir araya gelme şansımız oldu ama kırmızı halı çok samimi olunabilecek bir ortam değil. Oturup doğru düzgün birlikte zaman geçirme fırsatımız olmamıştı. Yeniden bir araya gelmek hayatımın bu dönemini geride bırakmam için gerekliydi.”

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı