reklamı kapat

POPÜLER

Radiohead

Radiohead dijital kütüphanesini hayranlarla buluşturdu [Dene]

Radiohead hayranları bir dijital kütüphaneye kavuştu. Grubun müziklerinden satıştaki ürünlerine kadar pek çok içerik bir arada yer alıyor.

Advertisement

İngiliz rock grubu Radiohead, hayranları için çok keyifli dijital bir içeriğe imza attı. Grup için bir “halk kütüphanesi” açan ekip, hayranlara çevrim içi bir koleksiyon sunuyor. “Videolar, müzikler, tasarımlar, internet siteleri, ticari ürünler ve ilgili tüm ıvır zıvırları” bir araya toplayan kütüphane sizi adeta grubu yeniden keşfetmeye davet ediyor. Kliplerden konser görüntülerine uzanan bu kütüphanede kendinize özel bir kütüphane kartı da oluşturabiliyorsunuz. Fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz bu kütüphane kartının sizin indirip saklayabilmeniz için tasarlandığı kaydedilirken herhangi bir verinin de saklanmadığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Radiohead çevrim içi arşivini hayranlara açtı

Kütüphaneden de erişebileceğiniz ticari ürünler sitesinde ise eski tasarımların da yer aldığı pek çok tişört sizi bekliyor. Tişörtlerin 35 dolar fiyat etiketine sahip olduğunu da kaydedelim. Site açık olsa da tişörtlerin gönderiminin 3 Şubat’tan itibaren başlanacağı not düşülmüş.

Grup üyeleri Colin ve Jonny Greenwood, Ed O’Brien, Philip Selway ve Thom Yorke’unsa 24 Ocak’a kadar bir günlüğüne “kütüphaneci” olarak çalışacakları kaydediliyor. Colin Greenwood, kütüphane içinden hazırladığı içeriği ise çoktan paylaşmış durumda. Buradan ulaşabilirsiniz. Bu hayli keyifli deneyim ise hayranları mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Doğrudan kütüphaneye gidip hemen kütüphane kartınızı oluşturmak ve içerikleri kurcalamak için buraya tıklamanız yeterli.

İlginizi çekebilir

35 saatlik müzik deneyimi sunan kablosuz kulaklık: BeoPlay E8