reklamı kapat

POPÜLER

kablosuz kulaklık Bang & Olufsen, BeoPlay E8

35 saatlik müzik deneyimi sunan kablosuz kulaklık: BeoPlay E8 [Video]

Kablosuz kulaklık pazarında şık ve iddialı ürünleriyle dikkat çeken Bang & Olufsen, BeoPlay E8 modelini 3. nesilde de geliştiriyor.

Tamamen kablosuz kulaklık arayışında olup aynı zamanda şık bir aksesuar alma niyetinde olanlar için Bang & Olufsen BeoPlay E8 modeli öne çıkıyor. Üçüncü nesline kavuşan BeoPlay E8, tasarımda çok küçük değişikliklere giderken dinleme süresinde ciddi bir artışa imza atıyor. Kulaklık köşeleri törpüleyerek daha yuvarlak bir tasarıma kavuşmuş. Deri kaplı kabı da şarj durumunu kapalıyken gösterecek şekilde LED göstergeye sahip bir tasarımla yenilenmiş. Önceki modelle yan yana koymadan tasarım değişimini ilk bakışta anlamak biraz zor. Üçüncü nesil ne yazık ki şimdilik sadece siyah renk seçeneğine sahip gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
kablosuz kulaklık Bang & Olufsen, BeoPlay E8
kablosuz kulaklık Bang & Olufsen, BeoPlay E8
kablosuz kulaklık Bang & Olufsen, BeoPlay E8

Kablosuz kulaklık modeli 35 saate varan deneyim sunuyor

Bluetooth 5.1 bağlantı desteği sunan modelin öne çıkan yeteneği şarj kabının da gücüyle beraber toplamda 35 saate varan dinleme süresi sağlaması. Her bir kulaklıkla 7’şer saatlik müzik keyfi mümkün oluyor. Kulaklığın şık şarj kutusu Qi standartlarında kablosuz şarjı da destekliyor. Type C bağlantısı sunan Beoplay E8, kablolu şarjda yaklaşık 2 saatte tamamen şarj olabiliyor. Kablosuz olarak da yaklaşık iki buçuk saati bulabiliyor. Hızlı şarj desteği de sunan kulaklıkla 20 dakikalık şarj 1,5 saatlik dinleme deneyimi sağlıyor. Şarj kutusunun tek başına 800 mAh, kulaklıkların her birininse 60 mAh kapasiteli bir pille donatıldığını da ekleyelim. AptX standartlarında müzik keyfi sunacak olan modelin yurt dışı fiyatı ise 350 euro.