reklamı kapat

POPÜLER

B&O Play’den AirPods’a rakip kablosuz kulaklık

Ses kalitesi ve başarılı tasarımı bir araya getiren Bang & Olufsen gerçek anlamda kablosuz ilk kulaklığıyla karşımıza çıkıyor. Beoplay E8 isimli bu yeni kulaklık IFA kapsamında gün yüzüne çıktı. Apple’ın büyük ilgi gören kulaklığı AirPods’a rakip olacak gibi görünen kulaklığın fiyatı ise oldukça yüksek.

Uzun zamandır büyük ilgi gören kablosuz kulaklık akımı AirPods‘un ardından iyice yükselişe geçti. Birçok farklı marka kablosuz kulaklıklarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şimdi bu kervana B&O Play de dahil oluyor. Bang & Olufsen şimdiye kadar hem şık hem de müzik tutkunlarına hitap eden birçok çalışmaya imza attı. IFA kapsamında duyurulan Beoplay E8 de bu geleneği bozmayacak gibi görünüyor. Oldukça ufak bir yapıya sahip olan bu yeni model firmanın tamamen kablosuz ilk kulaklığı olmasıyla dikkat çekiyor. Kulak içi bir model olan Beoplay E8 kullanıcıların el hareketleriyle kontrol edilebiliyor. Böylece yeni bir şarkıya geçmek veya dinlediğini parçayı durdurmak çok daha pratik bir hal alıyor. Bu kablosuz kulaklığın sıçramaya ve toza karşı dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Tamamen şarj edildiğinde dört saat aralıksız çalışabilen Beoplay E8 kulaklıkların ekim ayında satışa çıkması bekleniyor. Açıklanan satış fiyatı ise AirPods’un iki katı: 299 dolar.