reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beoplay EQ kablosuz kulaklık

ANC’li Bang & Olufsen Beoplay EQ kablosuz kulaklık ile tanışın

Ses donanımı pazarının devlerinden Bang & Olufsen, bu sefer Beoplay EQ kablosuz kulaklık modeliyle karşımızda yer alıyor.

Bang & Olufsen Beoplay EQ kablosuz kulaklık, ilk olarak şık bir tasarıma sahip. Yuvarlak hatlı ve şarj özellikli bir hazne ile gelen ürün, 19 Ağustos tarihinde altın ve siyah olmak üzere iki farklı renkte raflara çıkıyor.

Kulak içi formunu benimseyen yani pasif yalıtımı yüksek olan kablosuz kulaklık, bunun üstüne ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. Bunun için birden fazla mikrofon taşıyan Beoplay EQ, bunları yüksek kaliteli telefon görüşmesi için de kullanabiliyor.

Qi kablosuz şarj destekli hazne ile 20 saatlik bir toplam pil ömrü olan Beoplay EQ, hazne olmadan ANC ile beraber 6 saat kadar, ANC olmadan ise 7 saat kadar pil ömrü getiriyor. Bu rakamlar birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Qualcomm’un AptX desteğine sahip olan Bluetooth temelli Bang & Olufsen Beoplay EQ kablosuz kulaklık, AAC ve SBC kodek destekleriyle beraber geliyor. Modelin IP54 sertifikası bulunuyor ve burada toz ile suya karşı belirli bir seviyede dayanıklılık sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beoplay EQ kablosuz kulaklık elbette ucuz değil

Bir B&O ürünü olarak elbette uygun fiyatlı olmayan kulaklık için yurt dışında 400 dolar verilmesi gerekiyor. Bu fiyat ile hitap ettiği kitle oldukça kısıtlı olan ürün, yine de belirli bir kesimin radarına girecektir. Birçok B&O ürünü gibi Beoplay EQ kablosuz kulaklık da Türkiye’de resmi garantili olarak satılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın