reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beoplay HX kablosuz kulaklık

Bang & Olufsen Beoplay HX kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Ses pazarının premium markalarından Bang & Olufsen, bu sefer Beoplay HX kablosuz kulaklık modeliyle ses getirmiş durumda.

Bang & Olufsen Beoplay HX kablosuz kulaklık, kafa üstü formunda hazırlanmış şık bir model. İki farklı renkte hazırlanan ürün, 35 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği bulunan Beoplay HX, bu 35 saatlik kullanım ömrünü ANC açıkken getiriyor. ANC kapatıldığı zaman süre 40 saate kadar çıkıyor.

Bünyesinde hızlı kontroller için fiziksel butonlar yer alan kablosuz kulaklık, USB-C üzerinden rahatlıkla şarj edilebiliyor. Kulaklık istenirse 3,5 mm üzerinden kablolu olarak da kullanılabiliyor. Kutudan sürpriz olmayacağı üzere bir kablo çıkıyor.

Kablosuz bağlantı için Bluetooth 5.1 kullanan Beoplay HX kablosuz kulaklık, aptX Adaptive, AAC ve SBC kodekleriyle standartlara uyuyor. Modelde ayrıca hızlı eşleşme için Google Fast Pair ve Microsoft Swift Pair destekleri de bulunuyor.

Bang & Olufsen Beoplay HX kablosuz kulaklık elbette pahalı bir seçenek

Her Bang & Olufsen ürünü gibi fiyatı yüksek olan kulaklık, raflara 499 dolardan çıkıyor. Elbette pazarda daha pahalı seçenekler de yer alıyor. Ancak 499 dolarlık fiyatı Beoplay HX için kullanıcı kitesini oldukça daraltıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın ürünlerin Türkiye’de satılıyor ve kulaklığın da ileride buraya gelmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsun Galaxy A52 için çıkan montaj videosu