reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beoplay EX kablosuz kulaklık

Bang & Olufsen imzalı yeni kablosuz kulaklık: “Beoplay EX”

Ses teknolojileri her zaman dikkat çeken üst seviye markalardan Bang & Olufsen, bu sefer yeni kablosuz kulaklık modeli Beoplay EX ile karşımızda.

Bang & Olufsen Beoplay EX kablosuz kulaklık modeli, son dönemdeki ses getiren ürün duyurularından oldu. Kulak içi formunu benimseyen kulaklık, bu açıdan yüksek pasif yalıtım getiriyor. Buna ek olarak birçok benzeri gibi ANC yani Aktif Gürültü Engelleme özelliği sunan kablosuz kulaklık, 9.2mm sürücüleri ile yüksek ses kalitesi getiriyor. Birden fazla cihaza bağlantı desteği sunan Beoplay EX, yapılan resmi açıklamaya göre ANC açıkken 6 saatlik oldukça yeterli bir dinleme süresi getiriyor. Modelin kullanım ömrü hazne ile beraber ise 20 saate kadar çıkıyor. IP57 sertifikasıyla spor için de uygun bir seçenek olduğunu gösteren ürünün haznesi, kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Bağlantı için tam olarak Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanan Bang & Olufsen Beoplay EX kablosuz kulaklık modeli, ANC için konulan mikrofonlarını telefon görüşmesi yapılabilmesi için de kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç farklı renk seçeneği bulunan Bang & Olufsen Beoplay EX, bir B&O ürünü olarak sürpriz olmayacağı üzere ucuz değil. Model için tam 400 dolar fiyatın gözden çıkarılması gerekiyor. Fiyatı rakiplerine oranla yüksek olan ürün, bu açıdan kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Bang & Olufsen imzalı yeni kablosuz kulaklık Beoplay EX yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle