reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder filmi için ilk tanıtım fragmanı geldi

Uzun zamandır merakla beklenen Thor: Love and Thunder filmi için ilk tanıtım fragmanı geldi. Marvel fanları heyecanlandırdı.

MCU ya da Marvel Cinematic Universe dünyasının en önemli karakterleri arasında yer alan Thor için yeni bir film daha geliyor. Thor: Love and Thunder, 8 Temmuz tarihinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan ilk fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz filmde, “Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale ve Chris Pratt” gibi ünlü isimler bir araya geliyor. Dördüncü Thor filmi olacak yapım, Natalie Portman tarafından canlandırılan “Dişi Thor” karakteri ile de oldukça dikkat çekiyor. Dişi Thor merak edenler için yayımlanan ilk fragmanın en sonunda karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Marvel dünyasının önemli isimlerinden Taika Waititi’nin oturduğu filmin senaryosunda Taika Waititi ve Jennifer Kaytin Robinson imzası yer alıyor.

Thor’un karakter yapısından ve Marvel’ın komiklikleri sevmesinden dolayı oldukça eğlenceli geçecek gibi görünen film, Türkiye’de de merakla beklenen süper kahraman yapımlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel, Thor filminden önce, tam olarak 6 Mayıs tarihinde Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmini izleyicilerin karşısına çıkaracak. Bu film de uzun zamandır gündemde olan önemli yapımlar arasında bulunuyor. Bu filmde “Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen ve Rachel McAdams” gibi isimler oynuyor.

Thor: Love and Thunder yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle