reklamı kapat

POPÜLER

kadın thor

Marvel hayranlarının şaşırtıcı kadın Thor teorisi

Marvel stüdyoları yakında Thor Love and Thunder filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu filmde Natalie Portman’ın canlandıracağı kadın Thor boy gösterecek. Peki onun beyaz perdeye gelişi nasıl olabilir?

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse dördüncü Thor’un yolda olduğu duyuruldu. Filmin tam ismi Thor Love and Thunder olacak. Yönetmen koltuğunda Taika Waititi oturacak. Oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman gibi isimleri göreceğiz. Natalie Portman uzun bir aranın ardından Jane Foster karakteriyle Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek. Fakat alıştığımızın aksine bu sefer Thor olarak karşımıza çıkacak. Bunun nasıl mümkün olacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kadın Thor ihtimalleri

Marvel hayranları merak edilen bu konuyla ilgili enteresan bir teoriyle karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’nde çoklu evren dönemi başlıyor. Bunun en büyük habercisi de Doctor Strange in the Multiverse of Madness projesi oldu. Çoklu evrenin etkilerini Love and Thunder filminde de görebileceğimiz düşünülüyor. Yani Natalie Portman’ın hayat vereceği kadın Thor alternatif bir evrenden geliyor olabilir. Bunu düşünmemizin birden fazla nedeni var. İlki günümüzde Mjolnir’in parçalanmış olması. Başka birinin Thor ismini alabilmesi için Mjolnir’i kaldırması yani ona layık olması gerekiyor. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nde kimsenin kaldırabileceği bir Mjolnir yok. Bu durumda Jane Foster başka bir evrenin Thor’u olarak karşımıza çıkabilir deniyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı