reklamı kapat

POPÜLER

catwoman

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’ın yıldızından Catwoman açıklaması

DC çizgi romanlarından uyarlanan The Batman filmi ilgi çekici söylentilerle gündeme geliyor. Bunlardan sonuncusu Catwoman karakterini canlandıracak oyuncuyla ilgili.

Son zamanlarda gündemi meşgul eden söylentilere şöyle bir göz atalım. DC hayranlarının The Batman ismiyle andığı proje cephesinde çok fazla olay yaşandı. Ben Affleck’in yazıp yöneteceği film Matt Reeves’e devredildi. Ben Affleck daha sonra başrolden de vazgeçti. Warner Bros. stüdyoları onun arkasından yeni bir Bruce Wayne arayışına girdi. Söylentilere bakılırsa Matt Reeves ve Warner Bros. stüdyoları Robert Pattinson üzerinde karar kıldı. Henüz bu gelişme kesinlik kazanmadı. Fakat herkes bu gelişmeye kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Catwoman karakterine kimin hayat vereceği büyük merak konusu. Adı gündeme gelen son isim Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’da seyredeceğimiz Vanessa Kirby oldu. Sevilen oyuncu bu dedikodularla ilgili sessizliğini bozdu.

Vanessa Kirby’nin Catwoman olma isteği

“Söylentiye dair hiçbir şey bilmiyorum. Gerçekten mi? Catwoman karakterine hayat vermek şahane olurdu. Tanrım, bu hayallerin gerçeğe dönüşmesi demek. Karakteri canlandırabilmek için çok fazla squat yapmam gerekir. Gerçekten çok squat yapmam gerekir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamasına bakılırsa Vanessa Kirby’nin bu söylentilerden haberi yoktu. Fakat The Batman‘de Catwoman’ı canlandırma fikrine çok sıcak bakıyor. Bakalım Warner Bros stüdyoları oyuncunun bu açıklamasından sonra onu Catwoman olarak seçme konusunda istekli olacak mı?

İlginizi çekebilir

Shazam’dan Aquaman 2 şakalı tanıtımı