reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Spider-Man Far From Home’un Iron Man sürprizinin perde arkası

Avengers Endgame sonrasında izlediğimiz Spider-Man Far From Home filminde beklenmedik bir Iron Man sahnesi yer alıyordu. Bu sahnenin hayata geçirilme süreci gün yüzüne çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Far From Home‘a dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame filminin finalinde Thanos’u ve ordusunu yok etmek için kendini feda eden Iron Man, Far From Home’da etkisi hissedilen karakterlerden biriydi. Dünyanın onun yasını tuttuğunu pek çok farklı şekilde gördük. Bu kaybı en derinden hisseden karakter ise Peter Parker oldu. Onun yerine daha yeni tanıştığı Mysterio’yu koymaya çalışan kahramanımız büyük bir ihanete uğradı. Mysterio’nun illüzyonlarla Spider-Man‘in kafasını karıştırdığı sahnenin en dikkat çeken anı ise Iron Man’in mezardan çıkışına şahit olmamızdı.

Zombi Iron Man

Mysterio’nun illüzyonları Far From Home’un en beğenilen sahnelerinden biri oldu. Son bilgilere bakılırsa bu sahnenin ortaya çıkması için iki aylık bir çalışma gerekiyordu. Sahnenin süpervizorlüğünü üstlenen Alexis Wajsbrot, Iron Man’i zombi olarak geri döndürmenin büyük bir sorumluluk olduğunu ifade ediyor. Onu hakkını vererek beyaz perdeye taşımak için büyük çaba harcandığını anlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Avengers Endgame sonrasında Iron Man’i beyaz perdede görmeyi beklemiyorduk. Zombi Tony Stark ise en son beklediğimiz şeylerden biriydi. Buna rağmen sahne izleyicileri başarılı bir şekilde şaşırtmayı başardığı gibi Peter Parker’ı daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı