reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Avengers Endgame spoilerlı Spider-Man Far From Home fragmanı [Video]

Avengers Endgame filminin vizyona girmesiyle birlikte sıra yeni Spider-Man Far From Home fragmanına geldi. Bu fragmanda Endgame sonrası dünyaya dair ilk ipuçlarını elde ediyoruz.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Peter Parker beş senenin ardından Avengers Endgame ile birlikte geri döndü. Dönüşünün hemen ardından da Iron Man’in ölümüne şahit oldu. Bu durum onu derinden etkiliyor gibi görünüyor. Spider-Man Far From Home fragmanının başlangıcında nereye baksa Tony Stark‘ı gördüğünü ve onu çok özlediğini dile getiriyor. Happy‘nin devamlı onun yanında oluşu da Peter Parker için endişelendiğini ortaya koyuyor. Kahramanımız hayata dönüşünden sonra arkadaşlarıyla birlikte Avrupa seyahatine çıkıyor. Burada biraz kafa dinlemeyi umarken Nick Fury onunla yeni bir görev için irtibata geçiyor. Böylece kahramanımız başka bir evrenden gelen Mysterio ile tanışıyor. Evrenler arasında oluşan yırtığı düzeltmek ve oradan gelen kötüleri alt etmek için birlikte mücadele veriyorlar. Öte yandan Michelle, Peter’ın Spider-Man olduğunu anlamış gibi görünüyor. Bu gidişle Örümcek Adam’ın kimliği kimse için sır kalmayacak diyebiliriz.

Spider-Man Far From Home yeniliği

Elbette fragmanın en dikkat çekici yanı Mysterio’nun başka bir evrenden gelişi oluyor. Bu da Marvel Sinematik Evreni‘ne çoklu evrenleri getiriyor. Bu multiverse durumunun ileride X-Men ve Fantastic Four için de kullanılabilir gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home’u 2 Temmuz‘da izleyebileceğiz. Bolca Avengers Endgame spoilerına yer veren yeni fragmanı ise haberimizin girişinde bulup izleyebilirsiniz.