reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filmindeki Iron Man sürprizi

Spider-Man Far From Home filminin vizyon tarihi yaklaşırken filme dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan birinin de Iron Man ile alakalı olduğu anlaşıldı.

Avengers Endgame sonrasında gelen Far From Home aslında pek çok yeniliği beraberinde getiriyor. Bunların içinde en önemli olay ise çoklu evrene giriş. Bu filmle birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönem başlayacak diyebiliriz. Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio’nun alternatif bir evrenden geliyor olması bu dünyaya çok katmanlı bir yapı kazandıracak gibi görünüyor. Elbette fragmanlara aldanmamak gerekiyor çünkü iyi adam gibi gösterilen Mysterio’nun aslında filmin asıl kötüsü olduğu oyuncak sızıntılarıyla ortaya çıkmıştı. Bu durumda çoklu evren durumu da sandığımızdan farklı çıkabilir.

Spider-Man Far From Home ve Iron Man

Far From Home filminin gösterim tarihine az bir zaman kala Total Film dergisinin son sayısıyla birlikte yeni detaylar öğrendik. Iron Man’in ölümünün filmde önemli bir etkisi olacağını fragmanlarda da görmüştük. Fakat Peter Parker‘ın hayatında Tony Stark’ın direkt somut etkileri de olacak. Far From Home filminde Iron Man’in daha önce hiç görmediğimiz gizli çalışma alanı kullanılacak. Kahramanımız Tony Stark‘ın özel jetlerinden birinde yer alan bu gizli çalışma alanını kullanacak. Ona büyük ihtimalle Happy Hogan eşlik ediyor olacak. Bu sayede Marvel Sinematik Evreni‘nin Ben Amca’sı Iron Man olacak da diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jon Watts’ın yönettiği Spider-Man Far From Home filmi dünya genelinde 2 Temmuz‘da vizyona girecek. Çin’deki Marvel hayranları ise 28 Haziran’dan itibaren filmi seyretme fırsatına sahip olacak. Bakalım bahsi geçen Iron Man sürprizi nasıl olacak?

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı