reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Tüm Spider-Man Far From Home kostümlerini bir araya getiren tanıtım [Video]

Başrolünde Tom Holland‘ın yer aldığı Spider-Man Far From Home filminin vizyona girmesine çok az bir zaman kaldı. Bekleyiş devam ederken kahramanımızın tüm yeni kostümlerini gösteren bir tanıtım gün yüzüne çıktı.

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Far From Home, Marvel Sinematik Evreni‘nde üçüncü fazın sonunu getiriyor olacak. Bu filmle beraber kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Peter Parker’ı göreceğiz. Onun Örümcek Adam macerasına devam etmek için yeni bir motivasyonu olacak. Akıl hocalığını yapan Iron Man‘i kaybetmek onu çok sarssa da, yola devam edecek.

Spider-Man Far From Home kostümleri

Filmin çekimlerinin devam ettiği süreçte Örümcek Adam‘ın yeni kostümlerine dair pek çok sızıntı yaşandı. Özellikle setten çekilen fotoğraflar birden fazla kostüm göreceğimizi garantilemişti. Paylaşılan son tanıtım ise tüm bu kostümlere yakından bakmamıza yardımcı oluyor. Tom Holland‘ın sunumuyla başlayan videoda görüyoruz ki kahramanımız dört farklı kostüm giyiyor olacak. Macerasına Tony Stark’ın tasarladığı iki kostümle başlayacak. Bunlardan ilki Homecoming’de gördüğümüz klasik kostümü olacak. Diğeri ise Avengers Infinity War ve Endgame’de kullandığı Iron Spider. Ardından SHIELD’ın tasarladığı, kamuflaj amaçlı siyah kostümü göreceğiz. Spider-Man Far From Home tanıtımlarındaki kırmızı ve siyah ağırlıklı kostümü ise Peter Parker, Tony Stark’ın gizli çalışma alanında kendi tasarlayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Far From Home filmini 2 Temmuz‘da izleyebileceğiz. Fakat Çin’deki hayranlar Örümcek Adam!a 28 Haziran’da kavuşacak.