reklamı kapat

POPÜLER

Tom Holland Spider-Man Far From Home

Tom Holland Spider-Man Far From Home kostümünü gözler önüne serdi [Video]

Spider-Man Far From Home setinde görüntülenen ve büyük heyecan uyandıran yeni Spider-Man kostümü Tom Holland tarafından gün yüzüne çıkartıldı.

Aslına bakarsanız Örümcek Adam‘ın yeni kostümleri son zamanlarda gündemden düşmüyor diyebiliriz. Önce tamamen siyah olduğu için geceleri gizlilik sağlayan kamuflaj kostümü ortaya çıkmıştı. Bu gizemli kostüm herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Hemen ardından Spider-Man Far From Home setinde yeni bir kostüm görüntülendi. Gündüz dış çekimlerde fotoğraflanan kostümün siyah ve kırmızı ağırlıklı olmasıyla ön plana çıkmıştı. Herkes bu kahramanımızın yeni kostümü mü diye merak ederken, Tom Holland duruma resmiyet kazandırdı.

Spider-Man Far From Home kostümü

İngiliz oyuncu geçtiğimiz günlerde Jimmy Kimmel Live programına beklenmedik bir şekilde konuk oldu. Jimmy Kimmel’ın yardımcısı Guillermo’nun Örümcek Adam maskesini çalmasıyla ortaya çıkan eğlenceli anlarda Tom Holland sette görüntülenen yeni kostümle karşımıza çıkıyor. Tom Holland bir yandan yeni filmiyle önümüzdeki yaz sinemalarda olacağını duyurdu. Diğer yandan da çoktan internete sızdırılan kostümünün kalıcı olacağını gözler önüne serdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home, Avengers 4’ün ardından 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Tom Holland’ın yeni kostümüyle boy gösterdiği anları haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home setinden sızan video