reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home setindeki göz alıcı yeni kostüm

Örümcek Adam’ın beyaz perdedeki maceraları devam ediyor. Spider-Man Far From Home setinden gelen görsellere bakılırsa kahramanımız yeni bir kostümle boy gösterecek.

Aslına bakarsanız Spider-Man Far From Home’da görünecek farklı kostümlerden ilki geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. Londra‘da çekilen set fotoğraflarında kahramanımızın tamamen siyah bir kostüm giydiği dikkatlerden kaçmamıştı. Bu kostüm gecenin karanlığında kamufle olmaya yardımcı oluyor. Fakat görünen o ki Peter Parker‘ın kalıcı kostümü tamamen siyah olmayacak. Onun yerine Marvel çizgi romanlarındaki klasik kostümden ilham alınacak.

Spider-Man Far From Home değişimi

Far From Home setinden paylaşılan fotoğraflara bakılırsa kahramanımız artık kırmızı ve siyah tonlarının ağır bastığı bir kıyafetle karşımıza çıkacak. Kostümün sırt bölgesinde beyaz Örümcek Adam logosu yer alıyor. Kafa, omuz, bel, el ve ayak bölümünde kırmızı alanlar bulunuyor. Fakat kostümün büyük bir kısmında siyah renginin ağırlığı hissediliyor. Göz tasarımı ise Captain America Civil War‘da gördüğümüzle aynı. Bu kostümün öncekiler gibi üstün yetenekleri olacak mı, yoksa sadece Peter Parker’ın kimliğini gizleme amacı mı güdecek, henüz bilmiyoruz. Fakat Marvel çizgi romanlarına dayanan bu değişim Örümcek Adam hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home setinden sızan video