reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home setindeki yeni gizemli kostüm

Avengers 4‘ün ardından izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Spider-Man Far From Home‘un çekimleri devam ediyor. Görünen o ki filmde Spider-Man yeni bir kostümle boy göstermeye hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home’un çekimleri Londra’da başladı. Peter Parker okul arkadaşlarıyla birlikte Londra’yı ziyaret edecek. Bu sırada onun kahraman yönünü ortaya koyması gereken bir durum yaşanacak. Konunun Iron Man ile bağlantılı olacağı, onun geliştirdiği teknolojilerden birinin kötü adamların eline geçeceği konuşuluyor. Elbette Peter bu durumda boş durmayacak, harekete geçip bu teknolojiyi kurtarmaya çalışacak. Bu süreçte Iron Man ile bağlantılı pek çok karakter Spider-Man Far From Home’da görülecek. Kahramanımız yeni maceralara atılacak. Görünen o ki Spider-Man’in kostümünde bir kez daha değişiklik yaşanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tamamen Örümcek Adam odaklı bir Instagram sayfası olan Daily Spider-Man filmin setinden yeni görüntüler paylaştı. Bu fotoğrafta Peter Parker siyah kostüm içinde görülüyor. Normalde siyah kostüm aklımıza Venom’u getiriyor. Ancak bu sefer siyah kostümün Venom ile bir alakası olmayacak gibi görünüyor. Onun yerine kahramanımız kırmızıdan siyaha geçiş yapacak gibi duruyor. Bu değişikliğin nedeni henüz bilinmiyor. Fakat kahramanımız gerekli durumlarda farklı kostümlerle boy gösterecek diyebiliriz. Bahsi geçen set fotoğrafını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları