reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Spider-Man Far From Home

Marvel hayranlarından göz kamaştıran Spider-Man Far From Home çalışması

Avengers 4‘ün hemen ardından vizyona girmesini beklediğimiz Spider-Man Far From Home çekimleri tamamladı. Marvel hayranları ise boş durmayıp hemen filme bir poster hazırladı.

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home setinden pek çok detaylı fotoğraf internete düştü. Bu sayede Peter Parker‘ın iki yeni kostüm giyeceğini öğrendik. Bunlardan biri tamamen siyah olması nedeniyle kamuflaj kostümü olarak anılan kıyafeti oldu. Bir de kırmızı ve siyah renklerden oluşan devamlı bir kostüm geldi. Bunların yanı sıra filmde SHIELD bağlantısı olacağını Nick Fury ve Maria Hill‘in sette görüntülenmesiyle anlamıştık. En fazla dikkat çeken fotoğraflardan biri ise Tom Holland ve Zendaya‘nın dış çekimleri olmuştu. Peter Parker’a tutunan MJ büyük ilgi uyandırmıştı. spdrmnkyxxiii isimli Instagram kullanıcısı setten alınan bu görüntüyü kullarak çok başarılı bir poster çalışması ortaya koyuyor. Fonda New York manzarası, ağlara tutunarak uçan Spider-Man ve ona tutunan MJ’nin yanı sıra Spider-Man Far From Home’un gerçek logosu kullanılmış. Böylece ortaya Sony ve Marvel‘ın sinemalarda kullanabileceği kalitede bir hayran posteri çıkmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home, Avengers 4’ün ardından 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Haberde bahsettiğimiz başarılı hayran posterini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

View this post on Instagram

 

Spider-Man : Far From Home poster! Lovin the new red and black suit! #spidermanfarfromhome @tomholland2013 @zendaya

A post shared by S P D R M N K Y X X I I I (@spdrmnkyxxiii) on

İlginizi çekebilir

Spider-Man: Far From Home setinden sızan video