reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp’ın kamera arkasından eğlenceli anlar [Video]

Marvel‘ın Avengers 4 öncesi projelerinden Ant-Man and the Wasp vizyona gireli birkaç ay oldu. Sonunda filmin eğlenceli kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Ant-Man and the Wasp, Avengers Infinity War‘dan önce geçiyor ve kendi hikayesine odaklanıyordu. Filmin en önemli olaylarından biri ekibin Janet van Dyne‘ı quantum aleminden kurtarma çabasıydı. Seneler önce quantum dünyasında mahsur kalan bu karakterin Hank Pym ve Hope van Dyne ile iletişime geçmesine Scott Lang aracı olmuştu. Filmde Janet’in Scott’ın bedenini devraldığı oldukça keyifli bir sahne bulunuyordu. Paylaşılan kamera arkası görüntüleri işte bu sahnenin çekimlerinin nasıl gerçekleştirildiğini gözler önüne seriyor. Paul Rudd sahne boyunca Michelle Pfeiffer gibi davranmaya çalışıyor. Hope’a kızı, Hank’e uzun zamandır görmediği eşi gibi bakması gerekiyor. Ancak oyuncuların karşısında Paul Rudd varken ciddiyetlerini korumaları pek de kolay olmuyor. Çekimler beklenmedik anlarda ortaya çıkan kahkahalarla bölünse de, sahne bir şekilde tamamlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ant-Man and the Wasp artık DVD ve Blu-ray versiyonuyla raflardaki yerini alıyor. Bu sebeple filme dair yorumların, kamera arkası görüntülerinin ve silinmiş sahnelerin ortaya çıkmasını bekliyoruz. Haberde bahsettiğimiz eğlenceli anları ise haberimizin girişindeki videoda bulup izleyebilirsiniz.