reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp Avengers 4

Avengers 4 ipucu içeren Ant-Man and the Wasp silinmiş sahnesi [Video]

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Ant-Man and the Wasp silinmiş sahneleri ortaya çıkıyor. Bu sahnelerden biri ise Avengers 4 filminde büyük rol oynamasını beklediğimiz quantum dünyasında geçiyor.

Bildiğiniz gibi Avengers 4 öncesinde Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen iki film bulunuyor. Bunlar sırasıyla Ant-Man and the Wasp ve Captain Marvel. Ant-Man and the Wasp’ı birkaç ay önce seyretme fırsatımız oldu ancak film beklediğimiz büyük ipucunu veremedi. Sonuyla yeni ihtimaller doğursa da quantum dünyası kafalarda yeni soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Ant-Man and the Wasp sayesinde Janet Van Dyne‘ın yıllar boyunca quantum aleminde mahsur kaldığını, ömrünün büyük bir kısmının burda geçtiğini biliyoruz. Ancak quantum dünyası nasıl bir yer, başka canlılar var mı, orada hayat sürmek nasıl mümkün oluyor gibi soruların yanıtlarını alamadık. Tüm bunların üstüne Scott Lang, quantum aleminde mahsur kaldı. Bu durumun Avengers 4’e bağlanmasını bekliyoruz. İşte Ant-Man and the Wasp’taki ufak bir sahne bazı soru işaretlerini ortadan kaldıracak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hank Pym ve Janet Van Dyne’ın quantum dünyasından kaçış sahnesinin biraz daha uzun olduğunu görüyoruz. Janet eşine “Burasına dair bilmediğimiz çok şey varmış. Dünya üstüne dünya… Tüm o medeniyetler… Hakkında teori ürettiğimizden çok daha fazlası var.” diyor. Buradan anlıyoruz ki quantum evreni sandığımızdan çok daha büyük ve çok daha etkili olabilir! Bakalım Scott Lang burayı Thanos‘u alt etmek için nasıl kullanacak?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları