reklamı kapat

POPÜLER

Ant-Man and the Wasp

Marvel’dan Ant-Man and the Wasp kesilmiş sahnesi müjdesi

Marvel‘ın yeni filmi Ant-Man and the Wasp’ın vizyona girmesi üzerinden daha birkaç gün geçti ancak daha şimdiden kesilmiş sahneler hakkında net fikir sahibi olduk.

Bildiğiniz gibi Hollywood filmleri için silinmiş sahne demek, yeni bir pazarlama aracı demek. DVD’ler ve Blu-raylerin satabilmesi için izleyicilee ekstra materyal sunabilmek gerekiyor. Röportaj, yönetmen sohbeti, kamera arkası görüntülerinin yanında bir de kesilmiş sahneler oluyor. Bu sahneler bazen fikir değişikliği nedeniyle beyaz perde versiyonunda yer almıyor. Bazen de bilinçli olarak ekstradan çekiliyor. Öyle ya da böyle sevdiğimiz karakterleri biraz daha uzun seyretme imkanı sunuyor. Görünen o ki benzer bir durum Ant-Man and the Wasp için de söz konusu olacak. Heyecan uyandıran açıklama ise serinin yönetmeni Peyton Reed‘den geldi.

“Toplamda 5 ya da 10 dakika uzunluğunda kesilmiş sahne göreceksiniz. Bazen bir sahne çok iyi olmasına rağmen bir şeyleri tekrar edebiliyor. Bazen de daha sonra bu sahneye gerek kalmadığını anlıyorsunuz. Ant-Man and the Wasp’ın kesilmiş sahneleri quantum alemiyle alakalı olacak. Ayrıca Walton Goggings de daha çok görünecek. Belki biraz daha quantum alemini görebiliriz. Hepsi de çok keyifli sahneler olacak. Bunları filmin Blu-ray versiyonunda seyredebileceksiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu açıklama içinde en fazla ilgi çeken kısım quantum alemi. Bu evrenin Avengers 4‘te nasıl kullanılabileceğini merak ediyoruz. Umarız kesilmiş sahneler biraz daha fikir sahibi olmamıza yardımcı olur.

İlginizi çekebilir

Ant-Man 2 tanıtımı