reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad Extended Cut fragmanında kesilmiş sahneler büyük ilgi uyandırdı [Video]

Suicide Squad‘ın Extended Cut versiyonu için yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Yeni fragmanda yer alan daha önce görülmemiş sahneler büyük ilgi uyandırdı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad paylaşılan ilk tanıtımlarıyla büyük ilgi uyandırmıştı. Ardından Batman v Superman‘in aldığı olumsuz eleştiriler ışığında çekilen birçok sahne kesintiye uğradı. Filmin vizyona giren versiyonu eksilen sahnelerle hayranlarda büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Warner Bros. bu hayal kırıklığını filmin Blu-ray versiyonu ile kapatmaya çalışacak. Suicide Squad Extended Cut için paylaşılan yeni tanıtım Joker ve Harley Quinn‘in birçok yeni sahnesini içeriyor. Bu sahneler bizlere sinemada izlediğimizden farklı bir filmin beklediğini müjdeliyor. Özellikle Margot Robbie‘nin Doktor Harleen Quinzel hali ve Joker ile geçmişlerini gösteren sahneler büyük bir heyecanla bekleniyor. Tabii çekilen sahnelerin ne kadarının Blu-ray versiyonunda yer alacağı henüz bilinmiyor.

Çizgi roman hayranları tarafından merak edilen Suicide Squad Extended Cut, 15 Kasım‘da dijital HD sürümüyle, 13 Aralık‘ta fiziksel Blu-ray kopyasıyla karşımıza çıkacak.