reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad’dan Harley Quinn ve Joker’li yeni bir sahne [Video]

Bu sene vizyona girip eleştirmenler ile izleyicileri ikiye bölen Suicide Squad yeni görüntülerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şimdi de filmin Extended Cut versiyonunda yer alan yeni bir sahne paylaşıldı.

DC çizgi romanlarından uyarlanan yapım uzun süre farklı sebeplerle gündeme geldi. Karakterler ve oyuncu kadrosu sebebiyle projeye dair tüm gelişmeler ilgiyle takip edildi. Batman v Superman: Dawn of Justice‘in aldığı olumsuz eleştirilerin ardından Warner Bros. taktik değiştirme kararı aldı. Böylece çekilen birçok sahne filmden çıkartıldı. Tabii bu durum hayranları hiç memnun etmedi. Sonunda merakla beklenen anların bir kısmı gün yüzüne çıkacak.

Suicide Squad Extended Cut için şimdiye kadar çeşitli tanıtımlar paylaşıldı. Kesilen sahnelerin kısa süreliğine de olsa göründüğü bu fragmanlar büyük ilgi çekmişti. Şimdi Doktor Harleen Quinzel ile Joker‘in yer aldığı kısa bir sahne paylaşıldı. Burada Harley gördüğü motosiklet ile geçmişe dönüyor. Onun motor ile Joker‘in peşine düştüğü bir ana şahit oluyoruz.

Suicide Squad Extended Cut, 15 Kasım‘da dijital HD sürümüyle, 13 Aralık‘ta fiziksel Blu-ray kopyasıyla karşımıza çıkacak.