reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad Extended Cut’a Joker eklentisi [Video]

Suicide Squad filmi, Bohemian Rhapsody‘li fragmanıyla tanıtımı yaptığında filmle ilgili beklentilerimiz bir hayli yükselmiş ve gelecek sahneler için oldukça heyecanlanmıştık. Ancak filmde fragmanda yer alan heyecan verici sahnelerin hepsinin kesildiğini gördük. Uzatılmış versiyonla hak ettiğimiz o “tamamlanmış” filme kavuşabilir miyiz dersiniz?

Warner Bros. Suicide Squad’ın uzatılmış versiyonunu duyurdu. Suicide Squad Extended Cut versiyonu için fragman paylaşan Warner Bros. 13 dakikalık fazladan içerik sunuyor. Açıkçası 30 dakikalık Batman v Superman içeriğinden sonra 13 dakikanın biraz kısa kaldığını düşünüyoruz. Özellikle de filmden çıkarılan sahnelerin daha fazla olma ihtimalini göz önüne alınca, beklediğimiz her şeyi bu versiyonda bulabilir miyiz emin değiliz. Hatta Jared Leto’nun “Bir Joker filmini dolduracak kadar sahne çekildi” lafını da hatırlatalım. Warner Bros.’un hazırladığı fragmana göre uzatılmış versiyonda Joker-Harley ilişkisine dair daha detaylı sahneler görebileceğiz gibi.

15 Kasım‘da dijital HD sürümü yayınlanacak olan Suicide Squad Extended Cut, 13 Aralık‘ta fiziksel Blu-ray kopyasına kavuşacak.