reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

The Suicide Squad fragmanı bekleyenleri üzecek açıklama

Warner Bros. stüdyolarının Birds of Prey tanıtımlarına odaklanmasıyla birlikte gözler The Suicide Squad filmine çevrildi. Ancak bu yapımın ilk fragmanını görmek için daha çok bekleyeceğiz.

Warner Bros. stüdyoları Harley Quinn’in yer alacağı birkaç proje tasarlıyor. Bunlardan en yakın tarihte izleyici karşısına çıkacak olanı ise Birds of Prey. Margot Robbie‘nin hayat verdiği karakter hikayenin merkezinde yer alıyor. Black Mask’i ise Ewan McGregor canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Bojana Novakovic, Ali Wong, Rosie Perez, Matthew Willig ve Charlene Amoia gibi isimlerin yer aldığı yapım merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Gunn’ın The Suicide Squad kararı

Birds of Prey’in tanıtım çalışmalarının giderek sıkılaşması ise yeniden çekilecek olan The Suicide Squad‘a olan ilgiyi artırıyor. Guardians of the Galaxy serisiyle tanıdığımız James Gunn’ın yöneteceği film orijinalinden çok farklı olacak gibi görünüyor. DC hayranları bu sebeple biraz önce The Suicide Squad’ın fragmanını görmek istiyor. Ancak James Gunn’ın açıklaması bu tanıtımın yakın zamanda çıkmayacağını gözler önüne seriyor. Yönetmen Instagram hesabı üzerinden kendisine yöneltilen soru üzerine “İlk görüntüleri görmeniz biraz zaman alacak” sözlerini sarf etti.

Bunun The Suicide Squad açısından doğru bir karar olduğunu düşünüyoruz. Erkenden yayınlanan tanıtımlar izleyicilerde farklı beklentiler yaratıyor. Heyecan uyandıran sahnelerin filmden çıkartılması ise büyük hayal kırıklığına dönüşüyor.

İlginizi çekebilir

Birds of Prey, The Game Awards 2019 özel tanıtımı