reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

The Suicide Squad cephesinde heyecanlandıran söylenti

Warner Bros stüdyoları yakında James Gunn’ın yöneteceği The Suicide Squad filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu projenin çekimlerinin başlayacağı tarihe dair yeni gelişmeler yaşanıyor.

Süper kahraman filmlerini sevenler iyi biliyor ki, fragmanlarıyla büyük heyecan yaratan Suicide Squad vizyona girdiği anda devasa bir hayal kırıklığına dönüştü. Buna rağmen gişe kazancının iyi olması fazlasıyla şaşırtıcıydı. Tam bu bu sebepten Warner Bros stüdyoları ikinci filme bir şans verme kararı aldı. Ancak bu aslında bir devam filmi olmayacaktı. Marvel stüdyolarından kovulan James Gunn‘ın yöneteceği film hikayeyi başa sarıyor ve karakterleri yeniden en baştan ele almaya hazırlanıyor. Bu sebepten filmin adı Suicide Squad 2 değil.

The Suicide Squad çekimleri

Nasıl bir iş olacağını merak ettiğimiz filmin Idris Elba‘yı oyuncu kadrosuna katması ve John Cena söylentileriyle gündeme gelmesi de kafaları karıştırıyor diyebiliriz. Ancak son gelişme herkesi heyecanlandıracak türden. Screen Rant‘in haberine bakılırsa Guardians of the Galaxy ile tanıdığımız James Gunn, The Suicide Squad’ın çekimlerine 23 Eylül’de başlamayı planlıyor. Çekimlerin Atlanta’da gerçekleşeceği ve 31 Ocak 2020’ye kadar tamamlanacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette bu söylentinin doğru olup olmadığını şimdilik teyit etme şansımız bulunmuyor. Fakat The Suicide Squad filminin sonunda çekim tarihiyle gündeme gelmeye başlaması her anlamda olumlu bir gelişme. Çekimler 23 Eylül’de olmasa da, bu tarihe yakın bir zamanda başlayacak diye düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı