reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

John Cena’nın açıklamasıyla alevlenen The Suicide Squad teorisi

Guardians of the Galaxy serisiyle tanınan James Gunn şimdi de The Suicide Squad ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. John Cena’nın açıklamasıyla birlikte filme dair bir teori yeniden gündeme geldi.

Hatırlarsanız ilk Suicide Squad’ın hayal kırıklığı yaratmasının ardından Warner Bros. stüdyoları seriyi sıfırlama kararı aldı. Bunun en önemli nedenlerinden biri de film çok eleştirilirken, Harley Quinn’in çok sevilmesi. Onun ve diğer karakterlerin daha başarılı bir şekilde ele alınabileceği düşünülüyordu. Bu sebeple projenin başında Guardians of the Galaxy ile tanıdığımız James Gunn getirildi. Yönetmen Marvel’dan kovulmasından sonra imza attığı bu proje için büyük özveriyle çalışıyor. İlk filmin hatalarını tekrar etmemek için büyük çaba harcanıyor. Bu sebeple filme dair detaylar da özenle gizleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok konuşulan The Suicide Squad teorisi

The Suicide Squad’a dair dikkat çeken teorilerden biri filmin senaryosuyla ilgiliydi. Filmin başlangıcında ufak bir ekibin imkansız bir göreve gönderildiği ve öldükleri söyleniyordu. Ardından yetkililer The Suicide Squad’ı görevlendirme kararı alıyordu. Bu teori geçtiğimiz dönemlerde James Gunn tarafından yalanlandı. Ancak oyuncu kadrosunda yer alan John Cena‘nın “Senaryo beni çok şaşırttı. İlk on sayfa kendi başına bir film gibiydi. Ortada gerçekten çok özel bir iş var.” sözleri teorinin yeniden gündeme gelmesine sebep oldu.

James Gunn sürprizi açık etmemek adına yalan söylemeyi mi tercih etti, yoksa John Cena’nın sözlerini yanlış mı yorumluyoruz, bilmiyoruz. Fakat The Suicide Squad bizleri şaşırtacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı