reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

The Suicide Squad filminde Batman sorularına şaşırtıcı cevap

Yönetmenliğini James Gunn’ın üstleneceği The Suicide Squad filmine dair yeni bir detay netlik kazandı. Bu detay DC dünyasının en sevilen karakteri Batman.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad filminin yeniden çekileceği bir süredir biliniyor. İlk film görmezden gelinerek, karakterler yeniden ele alınacak. Harley Quinn, Joker gibi sevilen karakterler aynı oyuncularla beyaz perde macerasına devam edecek. Yeni versiyonun yönetmenliğini Marvel’dan DC’ye transfer olan James Gunn üstlenecek. Guardians of the Galaxy serisiyle büyük beğeni toplayan yönetmenin Suicide Squad’ı nasıl ele alacağı ise büyük merak konusu.

The Suicide Squad filminde Batman yok

Hatırlarsanız ilk filmde ufak bir sahnede de olsa Batman görünüyordu. Onun Joker ve Harley Quinn’in peşine düştüğü anları izliyorduk. Harley Quinn onun tarafından yakalanıp adalete teslim ediliyordu. Batman’i yeni filmde görüp görmeyeceğimiz ise fazlasıyla merak ediliyordu. James Gunn bu önemli soruya kendi Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Şu sözleri paylaştı: “Batman’in neler yaptığını Haziran 2021’de vizyona girecek olan The Batman filminde göreceksiniz. The Suicide Squad çoğunlukla bu ekibe ev sahipliği yapacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Gunn’un bu şaşırtıcı ancak oldukça net açıklamasıyla birlikte Batman’in The Suicide Squad’da görünmeyeceği anlaşılmış oldu. Bu durum Bruce Wayne sevenleri ve büyük DC hayranlarını üzecek gibi görünüyor. Yine de yönetmenin gereksiz gizem yaratmak yerine detayları açıkça paylaşması güzel.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı