reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn

The Suicide Squad’daki Harley Quinn gizemi çözüldü

Suicide Squad ile izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Harley Quinn karakterinin DC sinema evrenindeki geleceği sonunda netlik kazandı. Son söylentilerin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Harley Quinn ile yola devam

Bildiğiniz gibi söz konusu DC sinema evreni olunca söylentilerin ve yalan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Bunlardan sonuncusu Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn ile alakalıydı. Hayranların favorisine dönüşen bu karakter yakında Birds of Prey ile izleyici karşısına çıkacak. Fakat onun The Suicide Squad filminde yer almayacağı konuşuluyordu. Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Suicide Squad filmi görmezden gelinecek ve yeni bir başlangıç yapılacak. Bu filmin yazarlığını ve yönetmenliğini Guardians of the Galaxy ile tanınan James Gunn üstlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dönersek, Harley Quinn karakterinin The Suicide Squad’da yer almayacağına dair söylentiler Forbes‘tan Mark Hughes’un haberiyle birlikte yalanlandı. Margot Robbie gelecekteki DC sinema evreni projelerinin bel kemiğini oluşturmaya devam edecek. Harley Quinn’i James Gunn’ın çekeceği The Suicide Squad ekibinde de göreceğiz. Fakat ona bu sefer hangi karakterlerin eşlik edeceği henüz belli değil. Bu gibi detayların önümüzdeki aylarda netleşmesi ve DC hayranlarıyla paylaşılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı