reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel Brie Larson

Brie Larson’ın Captain Marvel kazancı

Yakında vizyona girecek olan Captain Marvel filminin başrolünü üstlenen Brie Larson bu yapımdan ne kadar kazanıyor sorusu ortaya çıkan yeni bilgiyle birlikte yanıt buldu.

Bildiğiniz gibi Marvel yıldızları özellikle de başrolü üstlenen oyuncular kazançlarıyla dudak uçuklatıyor. Fakat Hollywood aynı zamanda cinsiyet eşitsizliğinin sonuna kadar hissedildiği sektörlerden biri. Başrol erkek oyuncular ciddi kazançlar elde ederken, kadın oyuncular azla yetinmek durumunda kalabiliyor. Fakat Captain Marvel filminde böyle bir sıkıntı yaşanmayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cinemablend sitesinin haberine göre Brie Larson, Captain Marvel filminin başrolünü üstlenmek için 5 milyon dolarlık bir anlaşmaya imza attı. Elbette Marvel Sinematik Evreni’nde ondan çok daha fazla kazanan isimler bulunuyor. Bunlardan biri Robert Downey Jr. Fakat Robert Downey Jr. rol aldığı ilk film olan Iron Man için 4.5 milyon dolarlık anlaşmaya imza atmıştı. Bu da Brie Larson’ın başlangıcı 500 bin dolar önde yaptığını gözler önüne seriyor. Öte yandan Black Panther filminin başrol oyuncusu Chadwick Boseman’ın sadece 2 milyon dolar kazandığı biliniyor.

Elbette ne Marvel stüdyoları ne de oyuncular gerçek kazançlarını asla açıklamayacak. Fakat bu tahminlerin de gerçeklikten uzak olduğunu sanmıyoruz.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı