reklamı kapat

POPÜLER

Brie Larson Captain Marvel 2

Brie Larson açıklamasında Captain Marvel 2 bilinmezliği

Marvel Sinematik Evreni yeni bir dönemi aralarken hayranlar Captain Marvel 2 haberini bekliyor. Ancak görünen o ki Brie Larson da bu konuda çok bilgili değil.

Marvel Sinematik Evreni Avengers Endgame sonrası bizi yeni kahramanlarla tanıştırmaya hazırlanırken, Captain Marvel 2 filminin de yakın zamanda izleyicilerle buluşması bekleniyordu. The Eternals ile yeni kahramanlara giriş yapacak olan sinematik evren Doctor Strange ve Black Panther gibi serilerin ikinci filmini açıklasa da Captain Marvel’ın yeni filmini duyurmamıştı. Brie Larson da ilk röportajında yeni film sorularıyla karşı karşıya kaldı. Ancak ünlü oyuncu gelecek film için şimdilik bir şeylerin netleşmediği yönünde bir izlenim yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel 2 için hala karar verilmedi mi?

Variety‘e röportaj veren ünlü oyuncuya “Captain Marvel’ın yeni filmini ne zaman çekeceğinizi biliyor musun?” diye sorulduğunda Larson şu şekilde cevap veriyor: “Hayır. Aslında bir sonraki işimin ne olacağını da bilmiyorum ve bu çok heyecan verici. Hayatımın nasıl ilerleyeceğini bile bilmiyorum! Bu yılın büyük bir kısmını basın gezisiyle geçirdik. Geçtiğimiz yılın son yarısında da işimin dışında yaptığım şeylere odaklanmıştım.

Larson’ın bu cevabı şimdilik yeni proje ile ilgili herhangi bir çalışma ya da toplantı olmadığı izlenimi de yaratıyor. Tabii ünlü oyuncu herhangi bir sürprizi bozmamak için renk vermiyor da olabilir. Ancak cevabının henüz ortada bir şey yokmuş hissi yarattığını söyleyebiliriz. Bu durumda sanki ikinci filme çok yakın bir gelecekte kavuşamayacağız gibi görünüyor. Öte yandan Captain Marvel 2 filmi için dişli rakiplerin de öncesinde kendisini göstermesi gerekebilir diye düşünmeden edemiyoruz.

İlginizi çekebilir

Christopher Nolan filmi Tenet için zihin kurcalayan ilk fragman