reklamı kapat

POPÜLER

Yerli otomobil

Yerli otomobil için bir günde sürpriz ikinci fotoğraf; kokpit ilk kez karşımızda

Kokpit dinamikleriyle günümüz standartlarını karşılayacağını göstermeye başlayan yerli otomobil, heyecan katsayısını iyice yükseltiyor.

Dakikalar önce ilk kez altyapı dinamiklerini gösteren paylaşımıyla karşımıza çıkarılan yerli otomobil için bugün sürpriz bir hamle daha yapıldı. İstanbul’un Fethi’ni temsilen 14:53’te yapılan aynı gün paylaşımında aracın kokpitindeki dinamikleri de ilk kez görme şansına erişiyoruz. Dijital sürücü ekranının yanında konsoldaki ikinci bir ekranı beraberinde getirecek olan araçta toplam bazda daha zengin bir konsol beklemeye başlıyoruz. Range Rover ve Jaguar modellerinde gördüğümüz ve toplamda üç adet ekranla donatılan konsolun alt bölümünde konumlandırılan ekrandan klima başta olmak üzere araç içerisindeki donanımların kullanımı mümkün olacak. Multimedya ekran ise sürücü ekran hızasında olmak üzere merkezde konumlanacak gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli otomobil kokpitinden öne çıkanlar

Ekranların dışında ambiyans aydınlatması ve direksiyon gibi detaylarını da ilk kez gördüğümüz kokpitin modern bir intiba bıraktığını söylemek mümkün. Sürüş modları veya vites gibi tercihin yapıldığını düşündüğümüz parça da yine ufak da olsa kendisini gösterenler arasında. Direksiyon kısmında ise üç kollu sportif bir seçeneğin tercih edilmiş olması da oldukça önemli. Yarın düzenlenecek etkinlikle tanıtılacak olan araçla ilgili tüm gelişmeler LOG.com.tr’de olmaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

Yeni Cadillac Escalade 38 inçlik ekranla geliyor