reklamı kapat

POPÜLER

Yerli otomobil

Hedefte bu kez aynalar var; yerli otomobil için ikinci görsel yayınlandı

Tanıtımı için son üç günün kaldığı yerli otomobil için gönderilen yeni paylaşım, beklediğimiz ayna tasarımının dinamiklerini içeriyor.

Geride bıraktığımız gün ilk resmi görseli üzerinden gündeme oturan yerli otomobil projesinde kademeli ilerleyiş devam ediyor. İlk fotoğrafla birlikte tanıtım gününe kadar ufak ufak detaylarının paylaşılacağı netleşen model için bugün itibarıyla ikinci görsel yayınlandı. Bir öncekine oranla beklediğimizden çok daha az detaylar içeren görselde bu kez aynalara odaklanılmış durumda. Dün sizlerle paylaştığımız beklentilerimiz arasında özellikle altını çizdiğimiz “geleneksel ayna mı, kamera mı?” sorusuna da dolaylı bir cevap olabilecek bu tasarım, aracın aerodinamik yapısına da olumlu katkı sağlayacağının mesajını veriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yerli otomobil tasarımında İtalyan izleri göreceğiz

Pininfarina ortaklığıyla geliştirilen tasarım şüphesiz aracın tercih sebebindeki en önemli etmenlerden birisi olacak. Bu noktada şimdiden bazı beklentiler belirmeye başlamışken, aynalarla birlikte otomobilin A sütunundaki çizgileri de görmeye başlıyoruz. İkinci görselde kendini göstermeye başlayan ayna yapısıyla birlikte de bizleri kamera sisteminin merkezinde olduğu bir donanım mimarisinin beklediğine olan inancımız daha da artmış durumda. Audi e-tron başta olmak üzere günümüzde pek çok yeni modelde gördüğümüz dijital ayna tasarımının kullanıcı deneyiminde de fark yaratacağını söyleyebiliriz. Perşembe günü gerçekleştirilecek olan tanıtıma kadar tüm detaylar LOG.com.tr’de olacak.

İlgili video

Audi e-tron çarpışma testi