reklamı kapat

POPÜLER

captain marvel yildizi brie larson netflix filmleri ile geliyor

Captain Marvel yıldızından iki yeni Netflix filmi

Captain Marvel yıldızı Brie Larson, önümüzdeki dönemlerde Netflix için iki projede yer almak üzere anlaştı. Heyecan verici iki film kapıda.

Captain Marvel 8 Mart’ta vizyona girmek için gün sayarken, filmin yıldız ismi Brie Larson, iki heyecan verici Netflix projesi için imzayı attı. Deadline‘ın özel haberine göre Larson’ın yer aldığı ilk film Unicorn Store. Ancak Larson’ın buradaki rolü sadece oyunculuk değil aynı zamanda “yönetmenlik”. Ünlü oyuncunun ilk kez yönetmenlik yaptığı film Unicorn Store’un yapım tarafındaki diğer isim ise Oscar adayı A Star is Born’un yapıcısı Lynette Howell Taylor. Başrollerine alıştığımız Larson’ın yönetmenlik tarafında nasıl bir iş çıkaracağı merak konusu. Filmin Toronto’da gösteriminin gerçekleştiğini de ekleyelim. Unicorn Store, ailesiyle beraber yaşamaya geri dönen bir kadının hikayesini anlatıyor. Filmde Larson’a Joan Cusack, Bradley Whitford ve Samuel L. Jackson eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brie Larson’ın diğer Netflix filmi

Diğer proje ise Lady Business olarak açıklandı. Bu filmde Larson şimdiliks sadece oyuncu olarak yer alıyor. Oyuncunun filmin yönetmenlik cephesinde yer alıp almayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Lady Business konu olarak merkezine genç girişimci kadınları oturtuyor. John Paul Titlow tarafından kaleme alınan Fast Company makalesi üzerine kurulan ve gerçek hayattan esinlenen filmde Penelope Gazin ve Kate Dwyer’ın hikayesi anlatılıyor.

Lady Business şimdilik net bir çıkış tarihine sahip değil. Ancak Unicorn Store 5 Nisan‘da Netflix’teki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı