reklamı kapat

POPÜLER

unicorn store

Captain Marvel yıldızlarını buluşturan Netflix filmi: Unicorn Store [Video]

Captain Marvel filminin yıldızları Brie Larson ve Samuel L. Jackson Netflix’in yeni projesi Unicorn Store ile buluşuyor. Üstelik filmin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı.

Marvel hayranları için Samuel L. Jackson demek Nick Fury demek. Brie Larson ise MCU’nun yeni kahramanı Carol Danvers olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu başarılı ikilinin ortaklığı Captain Marvel’la sınırlı kalmıyor. Onları yakında Netflix’in yeni projesi Unicorn Store’da göreceğiz. Samantha McIntyre tarafından kaleme alınan bu fimin kamera arkasında Brie Larson görev yapıyor. Hatta bu Larson’ın ilk yönetmenlik deneyimi olmasıyla dikkat çekiyor. Kit karakterine hayat veren oyuncu tutkusu olan sanatı takip etmek istiyor. 20li yaşlarında olan bu genç kadın başarılı olamıyor fakat denemekten vazgeçmiyor. Hayallerini takip etmeden önce geçici bir ofis işine başlayan Kit’in karşısına gizemli bir satıcı çıkıyor. Samuel L. Jackson’ın hayat verdiği bu karakter onun çocukluk hayalini yerine getirmeyi teklif ediyor. Elbette bu hayalinin unicorn yani tek boynuzlu bir at sahibi olmak olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unicorn Store daha önce 2017’de Toronto Uluslararası Film Festivali’nde kısıtlı bir kesim tarafından seyredilebilmişti. O dönemde kimilerinin çok beğendiği, kimilerinin çok eleştirdiği bir yapım olmasıyla öne çıkmıştı. Netflix sayesinde bu filmi 5 Nisan Cuma gününden itibaren evimizin konforunda seyredebileceğiz.