reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Hulk

Avengers Endgame posterindeki Hulk sürprizi

Marvel hayranlarının Avengers Endgame bekleyişi devam ederken paylaşılan yeni posterle birlikte ilgi çekici bir detay gün yüzüne çıktı.

Marvel stüdyoları ufak ufak Avengers Endgame’i tanıtmaya devam ediyor. Bu çalışmalar olabildiğince az detayı paylaşmaya, izleyicileri sinemada şaşırtmaya odaklanıyor. Fakat filmin uluslararası posterlerinden birinde ilginç bir detay göze çarpıyor. ComingSoon tarafından gözler önüne serilen yeni posterde Hulkbuster yer alıyor.

Hatırlarsanız Hulkbuster zırhı Tony Stark tarafından Avengers Age of Ultron döneminde tasarlanmıştı. Asıl amacı Bruce Banner’ın kontrolden çıkıp Hulk’ın durdurulamayacağı bir noktada devreye girmesiydi. Fakat bu zırhın Hulk karşısında fazlasıyla zorlanmasına şahit olmuştuk. Ardından Avengers Infinity War’da aynı zırhı Bruce Banner’ın giydiğini gördük. Hulk’a dönüşemeyen kahramanımız arkadaşlarına bu şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Şimdi Avengers Endgame için paylaşılan yeni posterde Hulkbuster oldukça açık şeklde görülüyor. Üstelik Tony Stark zaten posterde yer alırken, Hulkbuster’ı direkt Bruce Banner’ın yanında görüyoruz. Bu da kahramanımızın bir süre daha Hulkbuster ile karşımıza çıkacağını ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan bu zırhın Avengers Endgame’de ne gibi bir rol üsteleneceğine dair henüz bir tahminimiz yok. Bakalım Marvel Hulkbuster’ı nasıl kullanacak?

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı