reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame oyuncaklarındaki Hulk ipucu

Avengers Endgame için bekleyiş devam ederken paylaşılan oyuncaklar yeni ipuçları vermeye devam ediyor. Ortaya çıkan son detay ise Hulk ile ilgili olmasıyla dikkat çekiyor.

Marvel izleyicilerinin favorileri arasında yer alan Hulk geçtiğimiz filmde bizleri çok şaşırtmıştı. Avengers Infinity War’un başında Thanos ile karşı karşıya gelen kahramanımız daha sonra ortalarda görünmemişti. Bruce Banner mücadeleye dahil olabilmek için Iron Man’in tasarladığı Hulkbuster zırhını kullanmak zorunda kalmıştı. Fakat görünen o ki bu problem uzun süre devam etmeyecek. Avengers Endgame sonrasında satışa çıkması planlanan oyuncaklar Hulk’ın ne zaman geri döneceğine dair ilk ipuçlarını içeriyor gibi duruyor.

hulk

Hulk dönüşümü

Sızdırılan yeni oyuncaklarda Iron Man, Captain America, Black Widow, Thanos ve Hulk’ı görüyoruz. Bunlardan en fazla dikkat çeken isim kesinlikle Hulk oluyor. Oyuncağa yakından baktığımızda kahramanımızın yeni elastik Avengers kostümünü giydiğini görüyoruz. Bu da onun Professor Hulk’a dönüşümünü gözler önüne seriyor. Fakat tasarımda gizli detaylar bununla sınırlı değil. Thanos’un oyuncağında ayağının altındaki parçalanmış Avengers logosu oldukça enteresan. Dev titanın kahramanlarımızın üssüne saldıracağı daha önceki oyuncak sızıntılarıyla ortaya çıkan bir tahmindi. Görünen o ki Bruce Banner’ın Hulk’a dönüşümü de bu sahnede gerçekleşecek. Böylece kahramanımızı yeniden görmek için uzun süre beklemeyeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette oyuncak sızıntıları filmde yaşanacak sahneleri birebir ortaya koymuyor fakat oldukça büyük ipuçları içerdiklerini de unutmamak gerekiyor. Bu doğrultuda Hulk’ın dönüşü beklediğimizden erken olacak diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı