reklamı kapat

POPÜLER

Marvel X-Men

X-Men’in yıldızından Marvel dünyasına yeşil ışık

X-Men karakterlerinin Marvel stüdyolarına geri dönmesiyle birlikte MCU için ihtimallerin sayısı giderek çoğalıyor. X-Men’in yıldızlarından James Marsden ise bu dünyaya katılmaya sıcak bakıyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi James Marsden orijinal X-Men serisinde Cyclops karakterine hayat veriyordu. Onu son olarak Days of Future Past filminde seyretmiştik. Daha sonra onun karakterini Tye Sheridan devraldı. X-Men: Apocalypse’den itibaren Cyclops’un genç versiyonunu görüyoruz. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde ComicBook.com‘un sorularını yanıtladı. Kendisine Cyclops’u canlandırmaya Marvel dünyasında devam etmeyi isteyip istemediği de soruldu. James Marsden de şu sözlerle yanıt verdi:

“Elbete isterim. Marvel dünyasında yapılabilecek şeylerin bir sınırı yokmuş gibi hissediyorum. Ne isteniyorsa yapılabilir gibi duruyor. X-Men’in de dahil olduğu bir olay olursa, neden olmasın. X-Men serisi parçası olmaktan memnun olduğum, hayatımın güzel bir dönemiydi. Hayranları da, karakterimi de çok seviyorum. Bu yüzden ileride böyle bir gelişme yaşanırsa evet demeye açık olurum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

James Marsden’in Cyclops’u yeniden canlandırmaya sıcak bakması oldukça mutluluk verici. Fakat öte yandan Marvel’ın X-Men karakterleriyle ne yapmayı planladığına dair en ufak bir fikrimiz bile yok. Önümüzdeki yıllarda beyaz perdede yen bir X-Men serisi görmeme ihtimalimiz de var. Bakalım Marvel stüdyoları bunca karakteri nasıl değerlendirecek?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı