reklamı kapat

POPÜLER

X-Men Marvel

Marvel’ın başındaki Kevin Feige’den X-Men açıklaması

Disney çok yakında X-Men ve Fantastic Four gibi karakterlerin haklarına yeniden sahip olacak. Peki Marvel gelecekte bu karakterleri nasıl kullanacağına dair planlamalara başladı mı? Bu süreçteki son durumu Kevin Feige açıklığa kavuşturdu.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse 20th Century Fox satışa çıktı. En yüksek teklifi veren Disney, stüdyonun yeni sahibi olacak gibi görünüyor. Fakat Amerika’da bu süreç oldukça uzun bir süre alıyor. Devlet tarafından yapılan takiple birlikte süreç bir seneyi buluyor. Yani her şeyin tamamlanması için hala zaman var. Buna rağmen Marvel, X-Men ve ve Fantastic Four’u nasıl kullanacağını planlıyor olabilir mi? Kevin Feige acele etmediklerini şu sözlerle açıkladı:

“Şu an geldiğimiz nokta inanılmaz. Başladığımız noktayı düşününce her şey çok imkansız gözüküyor. Bir zamanlar Iron Man’i beyaz perdeye uyarlayabileceğimizden emin değildik. Bir zamanlar Avengers sadece bir ayaldi. Avengers’tan sonra ne yapacağımızı düşündüğümüz oldu. Henüz X-Men ve Fantastic Four karakterleriyle ne yapacağımız belli değil. Duyduğum kadarıyla iki stüdyonun birleşme süreci iyi gidiyor. Altı ay ya da bir sene içinde her şey hallolabilir. Marvel’ın karakterlerinin ait oldukları yere dönüyor olması çok güzel. Marvel uzun süredir bu karakterleri kullanamıyordu. Fakat iş planlama yapmaya ve karakterler üzerinde düşünmeye geldiğinde henüz bu sürece başlamadık.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette Marvel şirket içi planlamaya çoktan başlamış ve bunu gizlemeye çalışıyor olabilir. Süreç büyük ihtimalle Avengers Endgame’den sonra netlik kazanacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman